Whatsapp Whatsapp
Telefon Bizi Arayın

Hakkımızda

HER ŞEY SAĞLIĞINIZ İÇİN…
Ücretsiz Danışmanlık

Değerli Ziyaretçi; Platinum Hair Clinic Hoşgeldiniz!

Platinum Hair Clinic 6 yıllık tecrübesiyle, profesyonel kadrosuyla estetik ve güzellik sektöründe bilgi birikimi ile bir çok üniteye sahip geniş hizmet yelpazesini hizmetinize sunmaktadır.

Platinum Hair Clinic olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar sektördeki gelişmeleri takip ederek ve bu gelişmeleri hizmetlerimize entegre ederek, kaliteyi her zaman üst basamaklara taşıma hedefindeyiz.

Güler yüzlü ve donanımlı uzmanlarımız sizleri güzelleştirirken, kendinizi özel ve keyifli hissetmenizi sağlamaktayız. Platinum Hair Clinic olarak anlık değil, kalıcı ve gerçek sonuçları, müşterilerimize sunmamız, Üst segment bir hizmet verdiğimizin ispatıdır.

Sağlık noktasında da yıllardır yaptığımız gibi hijyene son derecek özen göstermekteyiz. Ve bunun yanı sıra en önemlisi yapılan uygulamalar bireye ait sağlık, yaş, vücut, cilt tipi gibi birçok parametreyi dikkate alarak kişiye özel hizmetler hazırlamaktayız. Ayrıca yine uygun olmaması dikkate alınarak belki de hiçbir şekilde uygulama yapmadığımız müşterilerimiz de olabilmektedir.

FDA (Dünya Sağlık Örgütü) onaylı cihazlarımız, kendi alanında profesyonel uzmanlarımızın tecrübesiyle buluşturulmuştur.
Saç ekimi, estetik cerrahi obezite cerrahisi ve diş tedavilerinde uzmanlarımız, mevcut tecrübelerine rağmen sürekli yenileyici ve geliştirici özel eğitimlere gönderilmektedir. Bu durum, her an değişen teknolojiye uyum sağlamalarını ve işlem kalitesini daha da artırmayı sağlamaktadır.

Platinum Hair olarak güzelliğiniz ve sağlığınız bizim için önemlidir.

Genç kalmak için, geç kalmayın…